Кузьминецька Будівельна Кераміка – блоки Кератерм

Про компанію - Кузьминецький цегельний заводКЕРАТЕРМ® – це сучасний високотехнологічний будівельний матеріал, який являє собою великогабаритні керамічні поризовані блоки, які мають усі достоїнства цегли.

При цьому керамоблоки мають власні переваги:

  • ​​більш низькі показники теплопровідності,
  • легкість обробки і виробництва будівельних робіт,
  • набагато нижчі витрати на будівництво.

«Тепла кераміка» давно вже стала найбільш популярним стінових будівельним матеріалом в європейських державах, але до недавнього часу була недоступна вітчизняному споживачеві через високу вартість.

Ситуація змінилася в 2008 році, коли Кузьминецкий Цегляний Завод почав виробництво керамічних блоків КЕРАТЕРМ®. Сьогодні це найбільший на пострадянському просторі цегляний завод, який випускає 130 млн. Штук умовної цегли в рік.

Переваги Кузьминецької будівельної кераміки:

  • завод оснащений сучасним обладнанням провідних світових виробників, що дозволяє застосовувати новітні технології виготовлення цегляної продукції, що відбивається на її якості, а також сприяє підвищенню виробничої потужності заводу;
  • на підприємстві працює згуртований колектив висококваліфікованих фахівців, що також є гарантією високої якості продукції, що випускається;
  • виробництво керамічних блоків КЕРАТЕРМ® здійснюється з сировини, що добувається силами самого підприємства шляхом розробки великого родовища глини і суглинків. Сучасні схеми видобутку глини та використання новітньої кар’єрної техніки забезпечують безперебійне постачання заводу високоякісною сировиною.

Продукція Кузьминецький цегельного Заводу проходить жорсткий контроль якості на всіх стадіях виробництва і має всі необхідні сертифікати.

Не поступаючись за якістю імпортним аналогам, керамічні блоки КЕРАТЕРМ® відрізняються ціновою доступністю, при цьому їх поставка здійснюється за більш легкої схемою.

Оскільки ринок будівельних матеріалів України давно і гостро потребує такої техніки, ми щасливі, що можемо тепер задовольнити наявний попит. Купити керамічний блок Кератерм Ви можете зателефонувавши нам.

Відмінні риси продукції

Керамічні блоки КЕРАТЕРМ® – поризовані

Керамічні блоки КЕРАТЕРМ® – поризовані, що досягається шляхом додавання в глину тирси, яка в печі вигорає, залишаючи замкнуті мікропори, це робить блоки ще теплішим.

Найдосвідченіший виробник керамічних блоків в Україні

КУЗЬМИНЕЦЬКА БУДІВЕЛЬНА КЕРАМІКА – найдосвідченіший виробник керамічних блоків в Україні, усі етапи виробництва повністю налагоджені.

Якість та доступність

Не поступаючись імпортним аналогам за якістю, керамічну блоки КЕРАТЕРМ® відрізняються доступністю, а їх поставки здійснюються за більш легкою схемою.

Власна лабораторія якості продукції

На заводі працює лабораторія, яка постійною контролює якість продукції.

Правильність геометричних форм продукції

Правильність геометричних форм продукції.

Поризована (тепла) кераміка

В кінці 70-х років минулого століття Європа зіткнулася із необхідністю підвищення теплового опору стін, темпів будівництва, здешевлення цього процесу. Саме тоді було розроблено керамічні блоки.

Їх основне завдання – прискорити та здешевити будівництво, дотримуючись при цьому найвищих вимог екологічності. Виробництво поризованої кераміки почалося на початку 80-х років, саме тоді було отримано перші патенти на виробництво керамічних блоків в Італії та Іспанії.

Керамічні блоки – вдале поєднання традицій виготовлення червоної цегли із науковою думкою ХХ століття. Вони поєднують у собі переваги усіх відомих нині стінових матеріалів: екологічність, великий формат, висока швидкість будівництва, низька теплопровідність, висока міцність та довговічність. Саме ці переваги дозволили керамічним блокам зайняти лідируючі позиціх на ринку будівельних матеріалів в усьому світі.

Виробництво поризованої кераміки в Україні розпочалося у 2008 році на Кузьминецькому цегляному заводі у Київській області. На сьогоднішній день ми єдині виробляємо поризований керамічний блок в Україні (у глину додається подрібнена дерев”яна тирса, що після випікання блоку у печі вигорає, залишаючи замкнуті мікропори). Саме така технологія виробництва відповідає міжнародним стандартам, адже саме це робить керамічні блоки більш теплими та більш легкими.