Як зробити кут з керамічних блоків

Кут з керамічних блоків. Фото, статті

Як зробити правильний кут з керамічних блоків

Будь-яке будівництво будинку починається з кладки кутів, адже вони задають напрямок стін. Тому викладенні кутів приділяють особливу увагу.

Як викладати кути Керамоблока Кератерм

Для роботи вам знадобляться:

  • цільні порізованниє блоки (різних розмірів);
  • добірні елементи у вигляді половинок блоків або готові куточки;
  • цементна суміш;
  • рівень для перевірки і вирівнювання кривизни

Перед укладанням змочіть великоформатні блоки водою, так вони не будуть вбирати рідину з розчину. Пройдіться по плиті мастикою і встановіть гідроізоляцію. Тепер ви готові до укладання теплої кераміки.

Вибираючи розмір блоку, орієнтуйтеся на товщину стін. Деякі виробники виготовляють вже готові добірні елементи для кладки зовнішніх кутів.

Але якщо у вас не вийшло їх купити, розріжте цілісний блок на частини або підберіть сумісний розмір додаткових блоків.

Логіка викладення кутів за допомогою блоків КЕРАТЕРМ

Існує 2 способи викладки кутів:

  1. Взяти поризована блок, з якого в подальшому буде зведена стіна, розрізати його і викласти кут без зв’язку. Цей спосіб небезпечний тим, що в подальшому під час експлуатації будинку, в цьому місці можуть з’явитися тріщини і навіть відходження кута.
  2. Використовувати в якості доборного елемента для викладки зовнішніх кутів керамічний блок меншої товщини в комплексі з керамічними каменями основного розміру. Такий спосіб дає можливість створити правильні межрядовие перев’язки.

Ось приклад схеми зв’язки 1-го ряду кута. У ній не використовуються добірні елементи
правильний кут з керамічних блоків

Нижче на зображені 2 схеми компонування блоків для розміщення кута. Зверніть увагу! У схемі праворуч використовуються добірні елементи, в схемі зліва – сумісні блоки різних розмірів.правильний кут з керамічних блоків. Фото, статтіВикористання розчину при кладці кутів

Блоки КЕРАТЕРМ мають систему паз-гребінь. Тому, як правило, бічні вертикальні стики при укладанні розчину не змащують. Але є й винятки.

Розчин все ж наносять якщо:

  • з’єднують прирізати і цілісний блок,
  •  наступний блок в кутку покладений перпендикулярно.

Після укладання кута, перевірте рівень ряду по горизонталі. горизонтальний рівень ряду.

Для цього по викладеним блокам на кутах простягають волосінь, на яку потім будуть орієнтуватися і при подальшому зведенні стіни. Нерівності і випирання блоків потрібно підправити, наприклад, за допомогою гумового молотка.

Продовжуемо викладати кут з керамічних блоків

Другий ряд керамічних блоків розташовується перпендикулярно попередньому. Так ви створите правильний крок перев’язки блоків теплою кераміки.

Кладка кута з керамоблоку

Не забувайте кожного разу розгортати камені теплою кераміки на 90 градусів, в порівнянні з попереднім поруч.

Перед зведенням стін між кутами, радимо викласти мінімум 3 ряди кожного зовнішнього кута. При цьому стежите за рівнем ряду.

Необхідно, щоб весь ряд мав один рівень висоти. Використовуйте перевірку горизонталі (за допомогою шнура) і вертикалі (за допомогою схилу).

Нижче показані схеми розміщення рядів зовнішніх кутів

Як викладати кут з керамічних блоків. Фото, статті

Вертикальні і горизонтальні шви – змащувати чи ні?

Один з плюсів керамоблоків Кератерм – можливість не виконувати ветікальний шов. Розчином з’єднуємо тільки чергові ряди. Але важливо стежити, щоб розчин був рівномірно розподілений по всій ширині ряду.

Пазо-гребневая система надійно забезпечує щільність з’єднання елементів. Однак під час формування кутів ця структура укладання порушується. Щоб полегшити з’єднання різних за розміром блоків, гребені можна видалити за допомогою молотка.

Після того, як кути будинку встановлені і вирівняні під один рівень, можна зводити стіну цілком.

Пам’ятайте, починати будувати кожен новий ряд потрібно від кута!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *